Projektová práce

Hledáme do týmu projektového asistenta/tku. Pozice je vhodná i pro absolventy

Vynikáte svojí pečlivostí a systematickým přístupem k práci? Pak hledáme do našeho týmu právě vás! Projektový asistent/ka má v NETME Centre pestrou náplň činností od vystavení objednávek a likvidaci faktur až po přípravu zasedací místnosti na jednání výzkumníků s firmami. Pojďte společně s námi pomáhat české vědě a výzkumu růst!

 NÁPLŇ PRÁCE
  • administrativní a ekonomická podpora projektů Fakulty strojního inženýrství VUT v Brně (vystavování objednávek, likvidace faktur, skenování dokladů aj.)
  • provozní agenda pracoviště a zajištění chodu sekretariátu
  • práce s vnitřními el. systémy VUT (spisová služba, SAP aj.)
POŽADUJEME
  • min. SŠ vzdělání zakončené maturitou
  • AJ slovem i písmem
  • pokročilou znalost práce na PC (MS Office)
  • vynikající komunikační, administrativní a organizační dovednosti
  • předpoklady pro práci s informačními systémy
  • flexibilitu, pečlivost a spolehlivost
NABÍZÍME
  • různorodou a odpovědnou práci v oblasti podpory výzkumu a vzdělávání
  • zázemí významné a úspěšné instituce
  • motivující mzdové a pracovní podmínky
  • zaměstnanecké výhody (6 týdnů dovolené, příspěvek na stravné a penzijní připojištění)
  • možnost dalšího rozvoje prostřednictvím kurzů pro zaměstnance
NÁSTUP
  • ihned nebo dohodou
KONTAKT

Přihlášky formou motivačního dopisu společně se strukturovaným životopisem posílejte do 30. 9. 2018 elektronicky na e-mailovou adresu: konecna@fme.vutbr.cz.